Každý vnímá freestyle ježdění jinak a má odlišný názor na jeho pojetí. Jedni hledají slávu a uznání. Druzí mají rádi adrenalin. Někdo jezdí pro zábavu a pocit volnosti.

Kromě toho je samozřejmostí radost z prováděných skoků a triků, spoustu času stráveného ve skate parku s přáteli, soutěže, výlety a jiné zábavy.

Vaše sny a touhy vám splníme.

T

 

T

Jsme firma, která nabízí extrémní koloběžky značky FOX, které jsou jako stvořené pro milovníky adrenalinu a freestylu.

Tuto značku jsme zvolili proto, že je to jasná záruka kvality a bezpečnosti (bezpečnostní testy jsou pro nás jasnou prioritou).

Mimo bezpečnosti se koloběžky od jiných značek liší tím, že jsou velice lehké, mají nízká řidítka s protiskluzovými rukojeťmi a také jsou uzpůsobené k těžkým nárazům.

Nemusíte se tedy bát, že se vám koloběžky zničí, pokud na ní budete intenzivně skákat ve skateparku. Všechny tyto vlastnosti jsou ideální pro provádění veškerých triků.

Nabízíme koloběžky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Naše koloběžky jsou také výjimečné tím, že můžete vybírat z velkého množství barevných kombinací a můžete u nás dokupovat nejrůznější komponenty. Chceme být vidět a chceme se lišit!


 

Nebojte se nákupu přes internet, máme pro vás vypracovaný jednoduchý systém nákupu a i případných reklamací.

Nezapomeňte, že základem každého úspěchu je obrovské úsilí, opakované trénování a neustálé překonávání sama sebe. V případě extrémní jízdy na koloběžce FOX také gravitace :-)

Budeme rádi, pokud si naše koloběžky vyberete, vaše úspěchy budou úspěchem i pro nás.

Nechoďte s davem, jezděte na koloběžkách TROLO.

T